نتایج جستجو برای عبارت :

همیشه مظلومان.

کلی فیلم از جنایات داعش داشتند. یه وقتایی که یک گوشه هایی از آنها را به من نشان می دادند، می گفتم واقعاً نمی ترسید که اسیر این وحشی های تکفیری بشوید؟ با صلابت نگاهم می کردند و می گفتند: « نه فاطمه! من نمی ترسم، اتفاقاً دوست دارم تن به تن بجنگم، می خواهم یک کاری برای مظلومان انجام دهم، ما باید انتقام مردم مظلوم و شهدا را از این وحشی ها بگیریم.»
به روایت همسربزرگوارشهید شهید هادی شجاع
سالروزولادت 
ارواح طیبه شهدا لاله های گلگون ایران اسلامی دیگربار روح سردار دلاوری را درآغوش گرفتند .
سردارسپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی چشم امید امت اسلام و خار چشم ظالمان جهان ،
سردار پرافتخار ایران زمین که بزرگی و عظمت اراده و ایمان او سایه امنیت و آرامش را به وسعت جهان اسلام گسترانید و نام و یاد ایشان و طنین گامهای مستحکم او آرام دل مظلومان و ستم دیده گان جهان شده بود.
خون پاک صدها هزار شهید ایران اسلامی در اقصی نقاط جهان که در طول سالها مظلومانه در راه
به نام خدای مهدی عج

امام خمینی ره:
ما امروز دورنمای صدور انقلاب اسلامی را در جهان مستضعفان و مظلومان بیش از
پیش می‌بینیم و جنبشی که از طرف مستضعفان و مظلومان جهان علیه مستکبران و
زورمندان شروع شده و در حال گسترش است، امیدبخش آتیه روشن است و وعده
خداوند تعالی را نزدیک و نزدیکتر می‌نماید. گویی جهان مهیا می شود برای طلوع آفتاب ولایت از افق مکه معظمه و کعبه آمال محرومان و حکومت مستضعفان.» (صحیفیه نور امام،ج17،ص480)https://farsi.rouhollah.ir/library/sahifeh-imam-khom
مردم مسلمان و رورزه داران عزیز
روز قدس که نماد وحدت و اراده امت اسلامی در برابر جنایات رژیم اشغالگر فلسطین است از راه رسید .روزی که یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مربوط به قبله نخستین مسلمانان است بلکه این روز،متعلق به همه مظلومان و محرومان جهان و نماد مقابله مستضعفین با مستکبرین است .
ادامه مطلب
بسم‌الله الرحمن الرحیم

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ»
شهادت سپهبد رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، ذوالفقار ولایت و بزرگ‌مرد محور مقاومت جهان اسلام، که بیش از چهار دهه از عمر گران‌مایه و پربرکت خود را در راه پاسداشت حق و عدالت و عزت مظلومان جهان صرف کرد، مایه اندوه فراوان گردید.بدون شک ایران عزیزمان برای همیشه مدیون ایثار و از خودگذشتگی سردار سلیمانی خواهد بود و نا
مردم حقیقتاً در عمل به توصیه‌ی امام کوتاهی‌ای نکردند و نمی‌کنند. سرّ این جاذبه چیست؟ این جاذبه‌ی بی‌نظیرِ امام بزرگوار ناشی از چیست؟
(...) امام مختصّات شخصیّتی‌ای و موهبتهایی را دارا بود و خدا به او داده بود که این مختصّات، این خصوصیّات در کمتر کسی در این حد جمع می‌شود. امام این خصوصیّات را داشت: انسانی بود شجاع، انسانی بود «باحکمت» و «باتدبیر»، انسانی بود «پارسا» و «پرهیزکار» و «دلبسته‌ی به خدای بزرگ»، «دلباخته‌ی به ذکر الهی»؛ امام مر
بیانیه گام دوم انقلاب
 (6)
انقلاب اسلامی؛ مایه‌ی سربلندی ایران و ایرانی
انقلاب اسلامی ملّت ایران، قدرتمند امّا مهربان و باگذشت و حتّی مظلوم بوده است. مرتکب افراط‌ها و چپ‌روی‌هایی که مایه‌ی ننگ بسیاری از قیامها و جنبشها است، نشده است. در هیچ معرکه‌ای حتّی با آمریکا و صدّام، گلوله‌ی اوّل را شلّیک نکرده و در همه‌ی موارد، پس ‌از حمله‌ی دشمن از خود دفاع کرده و البتّه ضربت متقابل را محکم فرود آورده است. این انقلاب از آغاز تا امروز نه بی‌رحم
1- جاذبه های بی نظیر امام راحل:
✅ ناکامی دشمنان در کم رنگ کردن یاد و نام امام در طول سالها✅ ماندگاری روز قدس بعد از چهل سال آن هم به وسیله توده های مردم✅ حضور اجتماعات عظیم مردمی در مراسم ارتحال بعد از ۳۰ سال
2- سرّ جاذبه امام راحل:
✅ حکیم و باتدبیر بودن امام✅ شجاع و مجاهد بودن امام ✅ پارسا و پرهیزکار بودن امام✅ ظلم ستیز و حامی مظلومان بودن ✅ عدالتخواهی و صادق بودن
هر کس با این خصوصیات باشد دلها به اوجذب میشود این وعده خداست
ادامه مطلب
مردم حقیقتاً در عمل به توصیه‌ی امام کوتاهی‌ای نکردند و نمی‌کنند. سرّ این جاذبه چیست؟ این جاذبه‌ی بی‌نظیرِ امام بزرگوار ناشی از چیست؟
(...) امام مختصّات شخصیّتی‌ای و موهبتهایی را دارا بود و خدا به او داده بود که این مختصّات، این خصوصیّات در کمتر کسی در این حد جمع می‌شود. امام این خصوصیّات را داشت: انسانی بود شجاع، انسانی بود «باحکمت» و «باتدبیر»، انسانی بود «پارسا» و «پرهیزکار» و «دلبسته‌ی به خدای بزرگ»، «دلباخته‌ی به ذکر الهی»؛ امام مر
تاسیسات نفتی آرامکومداوم موردهجوم مدافعین مظلومان یمنی قرارمیگرفت.حتی کشف میادین نفتی بزرگتردرجهان هم باعث نمیشدوحشت ثروتمندان کم شود.بخوبی ثروتمندان واختلاسگران دکل های نفتی میدانستندکه بعدازکشف میدان نفتی هفت سال طول میکشدکه تاسیسات استخراج ساخته وبعداستخراج نفت شروع شود.
یک زلزله بزرگ دریک جنگ افزایش قیمت نفت درجهان بود.انسان هایی که به جان هم میافتادندنمیفهمیدنددرپی چه چیزمیدوند.نفتی که هوارآلوده میکردوباعث مرگ ومیردرجهان بود
جمهوری اسلامی یک نفی با خود دارد، یک اثبات.نفی استثمار، نفی سلطه‌پذیری، نفی تحقیر ملت به وسیله‌ی قدرتهای سیاسی دنیا، نفی وابستگی سیاسی، نفی نفوذ و دخالت قدرتهای مسلط دنیا در کشور، نفی سکولاریسم اخلاقی؛ اباحیگری؛ اینها را جمهوری اسلامی قاطع نفی می‌کند.یک چیزهائی را هم اثبات می‌کند. اثبات هویت ملی، هویت ایرانی، اثبات ارزشهای اسلامی، دفاع از مظلومان جهان، تلاش برای دست پیدا کردن بر قله‌های دانش؛ نه فقط دنباله‌روی در مسئله‌ی دانش، و فت
شبیه روز عاشورا امامم را رها کردمشبیه مردم کوفه برایت گریه ها کردماگر تو در بیابانی دلیلش بوده اعمالمتو تنهایی و من تنها ، برای تو دعا کردممیان روضه ها خواندم غلام حلقه برگوشمغلامت نیستم اما همیشه ادعا کردمتو دریای کراماتی ، منم مرداب عصیان هافقط یاری گرم بودی فقط جرم و خطا کردمکسی که ماند همراهِ تو دارد هر دو عالم راخسارت دیده من هستم که راهم را جدا کردمدر این دنیای ظلمانی تویی نجوای مظلومانمن آن مظلومم و ظالم که بر نفسم جفا کردم شب جمعه س
شبیه روز عاشورا امامم را رها کردمشبیه مردم کوفه برایت گریه ها کردماگر تو در بیابانی دلیلش بوده اعمالمتو تنهایی و من تنها ، برای تو دعا کردممیان روضه ها خواندم غلام حلقه برگوشمغلامت نیستم اما همیشه ادعا کردمتو دریای کراماتی ، منم مرداب عصیان هافقط یاری گرم بودی فقط جرم و خطا کردمکسی که ماند همراهِ تو دارد هر دو عالم راخسارت دیده من هستم که راهم را جدا کردمدر این دنیای ظلمانی تویی نجوای مظلومانمن آن مظلومم و ظالم که بر نفسم جفا کردم شب جمعه س
بسم الله الرحمن الرحیم
مسئله‌ی فلسطین علاوه بر این که یک طرح استعماری برای تداوم استعمارگران بوده و هست؛ طرحی است که برای جلوگیری از اتحاد و قدرتمندشدن مسلمانان در منطقه و ایجاد یک جبهه‌ی محکم و مقاوم اسلامی دنبال شده است.
و حرکت در جهت حل این مسئله، پاسخ به ندای کمک‌خواهی یاللمسلمین مظلومان است. این پاسخ همه‌جانبه، امری واجب کفایی است.
و برای رسیدن به مراتب قرب، امر واجب امری است که نباید از آن چشم‌پوشی نمود.
بلکه اگر کسی در این شرایط ای
بسم الله الرحمن الرحیم
مسئله‌ی فلسطین علاوه بر این که یک طرح استعماری برای تداوم استعمارگران بوده و هست؛ طرحی است که برای جلوگیری از اتحاد و قدرتمندشدن مسلمانان در منطقه و ایجاد یک جبهه‌ی محکم و مقاوم اسلامی دنبال شده است.
و حرکت در جهت حل این مسئله، پاسخ به ندای کمک‌خواهی یاللمسلمین مظلومان است. این پاسخ همه‌جانبه، امری واجب کفایی است.
و برای رسیدن به مراتب قرب، امر واجب امری است که نباید از آن چشم‌پوشی نمود.
بلکه اگر کسی در این شرایط ای
استاد #فاطمی_نیا(دامت برکاته) :

زمانی که ازدواج کردم کادوی ازدواجم تابلویی بود که پدر با دست خود نوشته بودند به عربی با این مضمون که:

*بپرهیز از ظلم به کسی که یاوری جز خدا ندارد. این جمله‌ای است که اباعبدالله(ع) در لحظه آخر زندگی بر لب آوردند.*
یکی از علما وقتی این تابلو را دیدند، گفتند این را حاج آقا به خاطر همسرشان نوشته‌اند که همیشه در ذهنشان باشد چون یک زن در منزل شوهر همه داشته‌اش را می‌آورد و باید بدانیم جز خدا پناهی ندارد و نباید به‌
المذل: یعنی خدا ذلیل گرداند آنرا که خواهد
و این نامیست که مظلومان از برکت این نام از دست ظالمان امان یابند.هر که خواهد
احصای این اسم کند باید اول خود را برطریق شرع قرار دهد و امر خلاف شریعت از او
بظهور نرسد.هر کس را خصم قوی باشد یا در دست ظالمی گرفتار باشد 31 روز اسم المذل را
در هر شب 10000 نوبت  بخواند
اگر سحر فرعونی توانست بر معجزه‌ی موسوی غلبه کند، آمریکا نیز خواهد توانست با تسلیحات پیشرفته‌ی خویش بر ایمان ما چیره شود. قدرت حقیقی اینجاست، چرا که دست خدا با جماعتی است که بر محور حق گرد آمده‌اند. با این معیار، بسیج قدرتمندترین ارتش دنیاست. اگر کسی در جست‌وجوی مصادیق کاذب قدرت باشد، آن را در میان بسیجیان نخواهد یافت.
آنها آرتیست‌های دروغین سینما، هرکول و سامسون و یا جیمزباند و سوپرمن نیستند. آنها هم مثل من و تو، کارگر و کارمند، دانشجو و
{دیکشنری مهدوی - شماره 40}

ی - یالثارات الحسین

ثار در لغت به معنای خون خواهی است. یالثارات الحسین شعار یاران حضرت مهدی است که به خون خواهی امام حسین، هنگام قیام آن حضرت سر خواهند داد.
در برخی روایات، این عبارت شعار فرشتگان به هنگام یاری حضرت مهدی یاد شده است. البته روشن است چون اباعبدالله آینه ی تمام نمای حق و حقیقت و دشمنان او باطلِ مطلق هستند؛ انتقام از خونِ امام حسین، انتقام از خونِ همه ی مظلومان در طول تاریخ خواهد بود و آن حکومت عدل جهانی
میدونین تو آدمای اطرافم زیاد دیدم کساییو که همیشه خودشونو بازنده و مورد ظلم واقع شده و بیچاره میدونن و همیشه انگشت اتهامشون سمت دیگران و یا شرایط محیطیه...و متاسفانه این رفتارشون نشات گرفته از بی مسئولیت بودنشونه و به واسطه این رفتارشون همیشه خدا سعی میکنن به وظایفشون بنداز گردن دیگه...حالا تو روابط کاری و یا ارتباطات رسمی یجورایی میشه با این موضوع کنار اومد ولی نقطه تاریک ماجرا اونجاست که با این آدما بخوای وارد رابطه عاطفی بشی...به قدری اذی
بسم لله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین وصلی الله علی محمد و آله الطاهرین
خلاصه جلسه گذشته این شد که انسان در برابر ظلم دو رفتار دارد 
یا عکس العمل نشان می دهد و خودش ظلم می کند 
یا سکوت می کند حالا این سکوت یا از جانب خودش است که به او ظلم شده یا از جانب دیگران که به دیگری ظلم می شود و تماشا می کنند. من حیث المجموع هر سه دسته جزء ظالمین هستند
دعواهای خیابان تصادفات آتش سوزی های خانه و مغازه و ماشین و ... را شما نگاه کنید این اتفاقتی است که در
و چون ظلم و تعدی اوزبکیه در ماوراءالنهر بسیار شد چنانچه هفتاد سید و سیدزاده را اسیر ساخته بودند و الیاس‌خواجه از سلطنت بهره نداشت و در منع ظلم و تعدی ایشان عاجز بود من از روی سطوت بر اوزبکان غلبه کردم و مظلومان را از دست ظالمان خلاص ساختم و این معنی سبب عناد اُمرای الیاس‌خواجه و اوزبکان شد
و به تغلقتیمورخان نوشتند که تیمور علم مخالفت برافراخته است و خان این افترا را راست دانسته یرلیغ به کشتن من صادر کرد و آن یرلیغ به دست من افتاد
و کشته شدن
ما مظلومان همیشه تاریخ محرومان و پابرهنگانیم.
ما غیر از خدا کسی را نداریم و
اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم برنمی داریم.
امام خمینی (رض)
شهیدهادی طارمی(شهادت ۱۳۹۸بغداد)
برادر شهیدجوادطارمی (شهادت ۱۳۶۲ جزیره مجنون) 
 @jamondegan 
اطلاعیه روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج نطنز به منظور حضور یکپارچه  وانتخاب  آگاهانه ی مردم و عدم حمایت از هیچ فرد یا لیست خاص  در انتخابات مجلس شورای اسلامی  :بسم الله الرحمن الرحیمبه نظر بنده، با ملاحظه‌ی همه‌ی جوانب، امروز حضور در انتخابات و شرکت در رأی دادن یک حکم شرعی و یک وظیفه‌ی شرعی است؛ در عین حال یک جشن ملّی هم هست، در عین حال یک حقّ مدنی هم هست.مقام معظم رهبری( مدظله العالی)29/11/1398بی‌تردید در این مقطع حساس که ایران اسلامی به عنوان
از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دست آورد های نرم آن می باشد. برای معرفی این دستاوردها شناخت آن ها لازم و ضروری است. در نوشتار قبل برخی از دستاوردهای نرم انقلاب اسلامی مطرح گردید در این نوشتار نیز برخی دیگر از دستاوردهای نرم بیان می شود. بررسی های انجام شده نشان می دهد تأثیر جدی انقلاب اسلامی بر نظریه های سیاسی، ارائه الگوی نه شرقی نه غربی، تأثیرگزاری بر مسائل منطقه، همچنین ایجاد و تقویت روحیه جهادی انقلابی از دیگر دستاوردهای نرم انقلا
خلاصه داستان رابرت مک‎کال برای گروهی مصمم خدمت می‎کند و سعی دارد تا عدالت را برای مظلومان اجرا کند. اما وقوع اتفاقی باعث می‎شود که به دنبال انتقام برود . او که از اعضاء سابق سیا است و اکنون به شغل راننده تاکسی مشغول می باشد سعی در احقاق حق افراد بی دفاع  و مظلوم واقع شده است که ناگهان متوجه میشود مجبور است با تعدادی از همکاران سابق خودش که عامل اصلی فساد در سازمان و بیرون هستند بجنگند.
این فیلم بیشتر از اینکه جنایی باشد یک فیلم کاملا معنی گر
سالهاست که مردم آبادان و خرمشهر مورد غضب دولتمردان قرار گرفته اند و هرزگاهی به بهانه های مختلف خنجری بر پیکره این دوشهر وارد می شود. اخیرا وزیر نفت خبری از اکتشاف نفت در جزیره مینو داده اما جالب آنجاست که جزیره مینو که زیرمجموعه خرمشهر است را به نام آبادان خطاب میکند. همه میدانند که سالهای سال است مردم آبادان خرمشهر در آرامش کامل  درکنارهم زندگی میکنند وهیچگاه اختلافی نداشته و نخواهند داشت. حتی زمانی که با بهانه های واهی کوی نیرو را در زمان
❓فلسطین بالاخره مالِ یهودیان است یا مسلمانان؟ پاسخ: فلسطین، مالِ مسلمانان است و نه یهودیان! لطفا القائاتِ دشمنانِ اسلام در این زمینه را از ذهنتان پاک کنید، دلایلِ ما را در این خصوص در ادامه بخوانید و سپس بعد از ردِ دلایلِ ما، دلایلِ خودتان را بر ادعایتان بفرمائید:
1. آیا میدانید در سال 1917 که انگلیسی ها وعده فلسطین را به یهودیان دادند، 91 درصدِ فلسطین را مسلمانان و فقط 8 درصدِ آن را یهودیان تشکیل میدادند؟
2. آیا میدانید سالهاست این افسانه جعلی
دانلود سریال فلش . The Flashدوبله فارسی
قسمت۲۳ فصل سوم اضافه شد

پیشنهادی از طرف:bia2film
 با لینک مستقیم و کیفیت BluRay 720p x265 + BluRay 1080p
نام سریال: فلش – The Flashژانر: اکشن، ماجراجویی، درامسازندگان: Greg Berlanti, Geoff Johns, Andrew Kreisbergستارگان: Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabakerشبکه پخش کننده: CWسالهای پخش: ۲۰۱۴–امتیاز: ۸٫۱ از ۱۰مدت زمان: ۴۳ دقیقهخلاصه داستان: داستان در مورد “بری آلن” است، کسی که بعد از انفجار در آزمایشگاه S.T.A.R و قرار گرفتن در معرض ذرات شتاب دهنده به کم
یعقوب لیث صفاری
«248 - 265 ق / 862 - 879 م»
آغاز قدرت گیری یعقوب
یعقوب، فرزند لیث، رویگر زاده‏ای سیستانی، از اهل قریه قونین؟ بود که در جوانی به همراه برادرانش: عمرو و علی، در عیاریها و شبگردیهای شهر شرکت می‏جست.در روزگار یعقوب و به ویژه در زادگاهش سیستان؛ که خاطره پهلوانیهای خاندان زال و سام نریمان در اذهان مردم هنتوز زنده بود، خاطر رویگر زاده جوان و عیار پیشه، که متأثر از قصه‏های رستم و جنگجوییهای پهلوانی‏اش بود، از همان ایام جوانی، پتک و چکش ر
یکی از انقلابیون مشهدی در دوره پهلوی
از مردم متدین پول جمع میکرد و به یاری دانشجویان به کمک نیازمندان میرفت و بسیاری
از گرسنگان را در سرمای سوزنده مشهد نجات داد!

یکبار یک کمونیست دو آتشه  به این انقلابی مشهدی گفته بود "این کمک های
شما باعث ترمیم زخم مردم میشود و جامعه به مرز انقلاب علیه شاه نمیرسند!"

این انقلابی گفت: شما پیرو لنین هستید
و ما پیرو امیرالمؤمنین ؛ لنین به شما گفته که به جامعه گرسنگی بدهید تا به مرز انفجار
برسند ولی امیرالمؤمنین
دانلود سریال فلش . The Flashدوبله فارسی
ددببه فارسس قسمت۲۳ فصل سوم اضافه شد

پیشنهادی از طرف:bia2film
 با لینک مستقیم و کیفیت BluRay 720p x265 + BluRay 1080p
نام سریال: فلش – The Flashژانر: اکشن، ماجراجویی، درامسازندگان: Greg Berlanti, Geoff Johns, Andrew Kreisbergستارگان: Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabakerشبکه پخش کننده: CWسالهای پخش: ۲۰۱۴–امتیاز: ۸٫۱ از ۱۰مدت زمان: ۴۳ دقیقهخلاصه داستان: داستان در مورد “بری آلن” است، کسی که بعد از انفجار در آزمایشگاه S.T.A.R و قرار گرفتن در معرض ذرات شتا
دانلود رایگان سریال فلش The Flash با لینک مستقیم
دانلود سریال فلش کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود سریال خارجی فلش The Flash
لینک دانلود فصل ۶ به زودی ….

درباره سریال : داستان در مورد بری آلن است، کسی که بعد
از انفجار در آزمایشگاه S.T.A.R و قرار گرفتن در معرض ذرات شتاب دهنده به
کما می‌رود. چند ماه بعد از کما بیرون می‌آید و متوجه سرعت و قدرتی عجیب
درون خود می‌شود که این امکان را به او می‌دهد تا در سنترال سیتی مثل یک
فرشته‌ی نگهبان که قابل رویت نمی‌باشد، ح
برای حکومت مصدق که نفت را ملی کرد و گرفتار کودتای امریکایی ۲۸مرداد شد
برای کودکان و زنان و مردان مظلوم هواپیمای سرنگون شده توسط ناو آمریکا
برای تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصادی
برای تحریم‌های دارویی و درد‌های بی‌پایان بیماران وطنم
برای خون تمام مظلومان خاورمیانه و ترورهای بی‌پایان آزادگان جهان
برای گستاخی‌ها تهدید‌ها و توهین‌های آمریکای منفور
برای صلح، گوهری که از منطقه ما گرفتند
برای رعب و وحشت‌هایی که داعش، این زاده‌ی نامشروع ا
#شهید  رجبعلی زارع

نام  پدر:   حبیب

تاریخ  تولد:    1347

محل  تولد:  جمال آباد ارسنجان

تاریخ  شهادت:  1365/03/06

محل  شهادت:  فاو

عملیات:  والفجر 8

محل  دفن:    جمال اباد ارسنجان

وصیت نامه:

باید جهاد کنیم و به جهاد برخیزیم تا فریاد مظلومان تاریخ را گواه باشیم.

لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش
#شهید  رجبعلی زارع

وصیت نامه:

به گزارش خبرنگار ساجد،
دانشجوی پاسدار شهید «احسان الله قاسمیه» در سال ۱۳۳۶ در کاشان چشم به جهان
گشود. وی با آغاز عملیات بیت‌المقدس به همراه شهید «احمد ملاسلیمانی» و
شهید «اکبر شیرازی» عازم جنوب شد و در مرحله سوم عملیات بیت‌المقدس در
تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۱ در سن ۲۴ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
متن وصیت‌نامه‌ای را که از این شهید والامقام به یادگار مانده است در ادامه می‌خوانید:
بسمه تعالی
المَوتُ فی حَیاتِکُم مَقهورین وَ الحَیاةُ
به نظرم جنگ‌زدگی چیز وحشتناکیه. دشمن و گلوله‌هاش به سمت خونه و زندگیت میاند و هر اون‌چه رو که طی سال‌ها ساختی رها می‌کنی و عزیزانت رو به دندون می‌کشی و راه می‌افتی به ناکجا.... 
یاد ایزدی‌های عراق می‌افتم. سوریه، افغانستان، بوسنی....
به نظرم وضعیتی بدتر از این متصور نیست. آواره‌های جنگ بارزترین نشونه حاکمیت قانون تنازع بقا تو دنیاست. سیاستمدارها به سادگی چشم روی این‌ها می‌بندند و منافع ملی خودشون رو می‌پاند. منافع انسان‌هایی برتراز
در دل تاریک شب برق نگاهی نیز هست
آسمان را در سیاهی رقص ماهی نیز هست
یوسف از عمق مرارت ها عزیز مصر شد
استجابت در دعا از بی پناهی نیز هست
تاج عزّت بر سرش دارد زلیخا وقت مرگ
با گنهکاران گناه بیگناهی نیز هست
آنهمه دلدادگی ها و سرانجامش وصال
عاشقان را گرمیِ پشت و پناهی نیز هست
گرچه گاهی بی وفائی می‌شود آزار دل
حضرتِ عبّاسِ همچون قرصِ ماهی نیز هست
آهِ مظلومان عالم آتشی سوزنده است
شعله در هرخرمنی با سوزِ آهی نیز هست
دل به امّید وصال دوست بستیم و خوشی
شیعه هستم
شیعیان را همه در دل دارم
کینه ی ظلم ستمکاران را
سالها هست
که بر دل دارم...
شیعیان!
رهبرِ من
سرور مظلومان است
پسر ام ابیها
پسر حضرت زهرا
پسر مادر محبوبان است
پدرش
شیر جهان است
علیست

یاور منجی خوشقول زمان است
همره ناجی اسلام ، محمد
حامیِ بندگیِ قرآن است
..............
من
قلم در دست دارم
شعر من مال من است
بیت های غزلم
مثنوی ام
صحبت و احوال من است
من قلم در دست دارم
اما
گر شود روزی جنگ
جای نقطه
سنگ برمیدارم
جای خط ، شمشیر
جای هر واژه ، یورش میبرم
«٢٢٦»لِلَّذِینَ‌ یُؤْلُونَ‌ مِنْ‌ نِسائِهِمْ‌ تَرَبُّصُ‌ أَرْبَعَةِ‌ أَشْهُرٍ فَإِنْ‌ فاؤُ فَإِنَّ‌ اللّهَ‌ غَفُورٌ رَحِیمٌ‌ براى کسانى که(به قصد آزار همسر،)سوگند مى‌خورند که با زنان خویش نیامیزند،چهار ماه مهلت است.پس اگر(از سوگند خود دست برداشته و به آشتى)برگشتند،(چیزى بر آنها نیست و)خداوند آمرزنده و مهربان است. نکته‌ها: کلمه‌ى«ایلاء»به معناى سوگند خوردن براى ترک آمیزش جنسى است.این کار را بعضى از مردان در زمان جاهلیّت براى د
نه به هیاهوی این روزگار کار دارم، نه
به شلوغی و ازدهام جمعیت، نه به جنگ‌ها و ناامنی‌های دنیا، نه به مظلومان و
محرومان و ستم‌دیده‌گانِ جهان، نه به گرانی و محال‌ممکن‌شدنِ رسیدن به خواسته‌های
مالی و مادی، نه به اعتراض‌ها و انتقادها و ناله‌های این و آن، نه به این ماهِ
آخِرِ سال و شبِ عید نوروز، نه به سالِ بعد که حالِ مردم برای آمدن‌ش خوش نیست
انگار. من به‌هیچ‌چیز و هیچ‌کس، دیگر کاری ندارم. دیرزمانی‌ است که فهم‌م شده، وجود
من برای دنیا و
مدتی پیش، «مولانا سجاد صاحب نعمانی» از علمای مسلمان هند، در شهر تاریخی «احمدنَگَر»[1] واقع در ایالت «ماهاراَشترا»[2]، در جمع تعدادی از علمای این ایالت سخنانی مهم را پیرامون درگیری‌های موجود میان مسلمانان و هندوها و درگیری بین ظالمان و مظلومان در هندوستان، ایراد کردند.
بخشی از ترجمه‌ی سخنرانی جالب‌توجه «مولانا صاحب نعمانی» در ادامه تقدیم می‌گردد.
ادامه مطلب
#شهید  رجبعلی زارع

وصیت نامه:

#شهید  رجبعلی زارع

وصیت نامه:

#شهید  رجبعلی زارع

وصیت نامه:

دانلود سریال The Flash با لینک مستقیم و رایگان
دانلود فصل ششم سریال The Flash با کیفیت عالی
قسمت 8 فصل 6 قرار گرفت

دانلود سریال The Flash
مشخصات سریال
منتشر کننده : یوز دی ال
نام سریال : فلش _ The Flash
ژانر : اکشن , درام , ماجرا جویی ,  تخیلی
شبکه پخش کننده : CW
سال های انتشار : 2014
محصول کشور : آمریکا
امتیاز سریال : 8.1/10
اطلاعات بیشتر : IMDB
کارگردان : Greg Berlanti, Geoff Johns, Andrew Kreisberg
بازیگران : Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker
خـلـاصــــه داسـتـان
داستان در مورد بری آلن است،
قسمت 8 فصل 6 قرار گرفت

دانلود سریال The Flash
مشخصات سریال
خـلـاصــــه داسـتـان
قسمت 8 فصل 6 قرار گرفت

دانلود سریال The Flash
مشخصات سریال
خـلـاصــــه داسـتـان
قسمت 8 فصل 6 قرار گرفت

دانلود سریال The Flash
مشخصات سریال
خـلـاصــــه داسـتـان
بسم الله الرحمن الرحیم..السلام علیک یا ربیع الأنام و نضره الأیام،سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگار!من فقط به تماشا نشسته ام....مهم نیست نیامدی!!! مهم این است که من برای امدنت چه کرده ام؟؟!! تو مختاری عشاق را در مسلخ انتظار ذبح کنی،مهم این است من چقدر منتظرت بودم؟وقتی عاشقانه های حضرت صادق(ع) را با جنابتان می شنوم در عشق تو مات تر میشوم...! او که خود قبله هستی است و اینگونه دورت طواف می کند،من کجای بیت الحرامت ایستاده ام؟ آنگاه که مولای من خطاب
سردار شدن امری است شدنی؛
پله‌پله می‌پیمایی، مبارزه می‌کنی، درجه می‌گیری و سردار می‌شوی ...
اما سردار دل‌ها شدن دست خودت نیست، باید مورد عنایت قرارت بدهند اما در ازای پا گذاشتن بر روی خودت، در ازای خالص شدن برای خدایی ناپیدا که در دفاع از مظلومان میهنت پیدا می‌شود، در دفاع از هر مسلمانی حتی به دور از میهنت ...
سردار دل‌ها شدن در معنا یعنی سلیمانی شدن؛
یعنی هر آن و هر لحظه جایی باشی که شاید سخت‌ترین جاها باشد اما باز هم تو باشی؛
چون باید با
عصر امروز شهردار و اعضای شورای شهر شاهین‌شهر طی پیامی فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، عصر امروز شهردار و اعضای شورای شهر شاهین‌شهر به مناسبت فرار
رسیدن سالروز شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر بهشتی و جمعی از مسؤولان
کشورمان در حادثه تروریستی انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر سال
۱۳۶۰ که در

این روزها، صدای پای نسیم از سمت دروازۀ سحر می آید و از گوشه گوشۀ زمین بوی خوش رمضان می تراود. این روزها سبد سبد غنچه های ناز بر سجاده های سبز نمازِ می شکفد.
این روزها، اشک شوق بندگان با بوی بهشت مأنوس تر است و انسان ها، صدای رازقی های آویخته بر دیوار مهربانی را شادمانه تر حس می کنند.
در روزهای رمضان، دلدادگانِ کوی تمنا، با آواز مهر خدا هم سازترند و غزل عاشقانۀ قدوسیان را با ترانۀ تسبیح و تقدیس می سرایند،
در ساحل رحمت رمضان، دست لطافت خدا را م
میلاد منجی جهان حضرت ولی عصرعج الله فرجه بر شیعیان و مظلومان جهان مبارک باد.ای کاش در چراغانی ها و جشن ها به این سوال جواب می دادیم آیا خود حضرت نیز همچون ما شادمان ازانجام وظیفه هست؟آیا وظیفه همین است؟
آیا موارد شادی ما و حجت خدا یکی است؟!!آیا کسی که تحمل کمترین عدالت را ندارد می تواند یار امام باشد؟با چشم و گوش دل و نه گفتن به شیطان درون دوباره مطالب قبلی در موضوع را بخوان شاید او را در تنهایی و غریبی و مظلومیّت با هزاران مدّعی عشق و م

باب علوم عالَم بود؛ قبول
یگانه تقوا و دردانه عرفان بود، صحیح
شیر مردان روزگارش بود، درست
از کسی نمی ترسید
جنگاور بی نظیر
سجده ها و تهجدش بی مثال
آقای یک مملکت و حاکم سرزمین عرب
شهرت و ابهتش به جا
یار مظلومان و یتیمان
فکر و تدبیرش مثال زدنی
عدالتش شهره آفاق
و ....
همه صفات و ویژگی های او ارزشمند و ستودنی و یکتا
اما
اینها همه اش مقدمه است. اصل مطلب جای دیگری است.
آن هنگام که ضربت شمشیر خصم، فرق نازنینش را شکافت و رایحه شهادت را استشمام نمود، نفس ر
خداوند در قرآن می‌فرماید: «وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی‏ سَبیلِ اللَّهِ اَمْواتاً بَلْ اَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ»؛آلعمران  169
 [اى پیامبر!]  هرگز گمان مبر کسانى که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزى داده می‌شوند.                                                       شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی به تمام مظلومان و آزادگان عالم تسلیت می گم  
ای شهید بزرگ کمک کن که بتوانیم را
«مردم! ببینید چه کسی پیش روی شما ایستاده است. سپس به وجدان هایتان مراجعه کنید و ببینید که آیا کشتن من و شکستن حریم من رواست؟ آیا من فرزند زاده پیامبر شما نیستم؟ و فرزند وصی او و پسرعم او و اولین ایمان آوردنده به خدا، تصدیق کننده رسول او و آنچه از جانب پروردگار آمده؟ آیا حمزه سیدالشهداء عموی من نیست؟ آیا جعفر طیار عموی من نیست؟ آیا مادر من، فاطمه دختر پیامبر شما نیست؟ آیا جده ام خدیجه، اولین زن اسلام آورده نیست؟ آیا پیامبر درباره من و برادرم ن
☘☘☘ توجه توجه سلام به همگی اعیاد شعبانیه مبارک ... ان شاالله روزای آینده ، روزای آزادی همه مظلومان و عدالتخواهان عالم از زیر بار استعمار و استکبار جهانی باشه. می بینم که یه ویروس ذره بینی ناقابل، جهادگران و فعالان عرصه فرهنگی رو حسابی خونه نشین کرده! ولی از اونجایی که ظاهرا وظیفه داریم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.... بیزحمت هرروز یه توک پا زحمت بکشین تشریف بیارین اینجا...دورهم باشیم...با رعایت فاصله و نکات بهداشتی...شاید خدا خواست و یه بده ب
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج: دولت سعودی بدون امنیتی کردن محیط، امنیت و کرامت حجاج را تأمین کند
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در
دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه حج را مجموعه ای استثنایی و
ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم
سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج تأکید
کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
شب جمعه 12 دی98 بود. خوابم نمی برد. انگار نگران بودم. حالم را نمی فهمیدم اما نمی فهمیدم چه مرگمه. سردرد هم داشتم اما خواب نمی آمد. به سراغ کتاب رفتم.مطالعه. کمی خواندم تا بلکه خوابم بیاید اما نمی فهمیدم چرا نمی آید. فقط می ترسیدم دیر شود و سحر جمعه را خواب بمانم که بد حسرتی خواهد بود. بالاخره نفهمیدم کی خوابم رفت.
دقایقی مانده به اذان بیدار شدم اما بعد اذان بدجور خوابم می آمد و خوابیدم. نمیدانم چه ساعتی بود که از صدای بلند تلویزیون بیدار شدم: اعلام
سلام ، با نام من کپی مجاز است در غیر اینصورت حلال نیست.
امروزه نوشتن از خان بزرگ بسیار سخت هست چون این رسم تاریخ است که «از چهره‌هایی سفید کاملا سیاه بسازد و از چهره‌های سیاه متأسفانه سفید » . 
تنها برای اطلاع رسانی شیعیان عزیز این را بگویم که بعداز مختار ثَقفی ، اولجایتو خان کبیر مغول بود که اعلام رسمیت شیعه کرد و در هزارستان اکثر مغولهایی را که با دیگر اقوام ممزوج و مزدوج شده بودند را به دین اسلام در مذهب شیعه گرایش دادند ، همچنان هم هزاره

شهید سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می‌شود. این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد و همواره نگاهش به افق نگاه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی دوخته بود.
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در راه او شربت شهادت نو
همه سیاستمداران می دانند که در تاریخ مشروطه، و قبل از ان چه خیانتها که به ملت ایران نشد! و چه استانهایی از ایران جدا شد. موضوع خاک و وسعت آن بحث مهمی است، ولی از ان مهمتر ساکنان این خاک ها هستند. وقتی که روسیه سابق برگرجستان یا آذربایجان، مسلط شد اولین کار انها پرده دریدن از پرده نشینان بود. آیا ناموس یک مسلمان یا یک شیعه، که به دست یک قزاق روسی یا انگلیسی، آلوده دامن می گشت، رگ گردن هیچ غیرتمندی متورم نمی شد؟ علی ع که حاکم بزرگترین کشور های دنی
فرمانده کل ارتش در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه در صورت هر اقدام از سوی ایران، آمریکا ۵۲ نقطه از ایران را هدف قرار می‌دهد، تاکید کرد در یک درگیری احتمالی در آینده که بعید می‌دانم جرأت انجام این کار را داشته باشند؛ آنجا مشخص خواهد شد این اعداد ۵ و ۲ به کجا تعلق خواهد داشت.
امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم بزرگداشت سرلشکر شهید منصور ستاری که صبح امروز به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد شهادت وی

مردم آمریکا!

O American people

پیام خداوند به همه ما و شما این است :

This is the message of God to all of you and us:

"ای مردم ما شما را از یک مرد و زن آفریدیم و شما را گروه گروه و قبیله قبیله قرار دادیم تا بتوانید همدیگر را بشناسید." (حجرات/۱۳)

People, We have created you from a male and a female, and made you into nations and tribes so that you would recognize each other.

“Quran, HOJORAT,13”

یعنی همه ما از یک خانواده ایم.

It means we are all from one family.

اما چرا فرزندان خانواده بی رحم شده اند و همدیگر را می کشند و به هم ظلم می کنند
امروزه دونوع حکومت دردنیا شناخته شده است1- حکومت دیکتاتوری به این معنی که یک فردمستبد زمام اموررا غالبا باکودتا بدست می گیرد وتا می تواند به مردم جامعه اش ظلم وستم کرده وحق آنان رامی خوردویابه افرادخاصی ازاطرافیانش ثروت کشورش را می بخشد واگرافرادی معترض باشند با آنها به اشد مجازات برخوردمی کنند وآنان راازبین می برندمثل صدام ،قذافی ،حسنی مبارک ،ملک سلمان و نظام ستم شاهی طاغوت درگذشته و... مردم دراین جوامع ازدست این حاکمان ستمگربه ستوه می
دانلود سریال The Flash با لینک مستقیم و رایگاندانلود فصل پنجم سریال The Flash قسمت 16 فصل 5 قرار گرفت
زیرنویس فارسی
منتشر کننده : یوز دی ال
کیفیت: |کیفیت 1080p|کیفیت 720p | کیفیت 720p x265 | کیفیت 480p|
کشور سازنده: آمریکا
ژانر: اکشن , درام , ماجرا جویی , تخیلی
کارگردان: Greg Berlanti, Geoff Johns, Andrew Kreisberg
بازیگران: Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker
داستان در مورد بری آلن است، کسی که بعد از انفجار در آزمایشگاه S.T.A.R و قرار گرفتن در معرض ذرات شتاب دهنده به کما می‌رود. چند ماه بعد از کما ب
گشت مبعوث آن که عالم زنده شد از کیش اواز حرا آیات رحمان و رحیم آمد پدید
از حرا آیات رحمان و رحیم آمد پدیدیا نخستین حرف قرآن کریم آمد پدید
صوت اقرأ بسم ربک مى رسد بر گوش جانیا که از کوه حرا خلق عظیم آمد پدید
بانگ توحید است از هرجا طنین افکن به گوشفانى اصحاب شیطان رجیم آمد پدید
سید امى لقب بر دست قرآن مى رسدیا به گمراهان صراط مستقیم آمد پدید
فاش گویم عقل کل فخر رسل مبعوث شدآن که گردد ز اعجازش دو نیم آمد پدید
قصه لولاک باشد شاهد گفتار منیعنى امشب ع
یا منتقم
بنا بود چهارپاره بنویسم، ترسیدم مبادا شعرواره ام از جنس بیانیه‌های سازمان ملل درآید؛ تصمیم گرفتم تا چند سطر شکوه‌نامه بنویسم. چند سطر درد و دل همه بیدار دلانی که از عمق وجود از فساد، نیرنگ، نژادپرستی، تروریست و آدم‌کشی به ستوه آمده‌اند!
برادران و خواهران!
ظاهرا دیگر نباید پیراهن مشکی عزای امام حسین(ع) را از تن بیرون کنیم؛ چرا که بهانه روضه، هر از گاهی در جای جای این جهان مهیا می شود.
مداح، یزیدیان شده‌اند و حسین، بشریتِ ستمدیده،
تار‌یک‌ترین ساعات شب، درست لحظاتی قبل از طلوع فجر است. و امروز جبهه کفر با تمام دنیایش در برابر ما قرار گرفته است. فتوحات اسلام هم بعد از سخت‌ترین حمله کفار آغاز شد. همه آمده بودند تا ریشه اسلام را از بیخ قطع کنند، ولی مولای ما با تمام دین خویش در برابر تمام کفر آنها ایستاد، بزرگ‌ترین قهرمان‌شان را به زانو در آورد، مسلمین مقاومت کردند تا عصر جدیدی آغاز شد.، مکه فتح شد، تمام حجاز زیر بیرق اسلام در آمد و مسیر جهانی شدن اسلام هموار گشت. آری این
یادداشت/ محمدامین میربلوچ‌زهی
گام دوم انقلاب با تکیه به ارزش‌های دوران دفاع مقدس
هشت سال جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس، گرچه سخت‌ترین و مشقت‌بار‌ترین دوران زندگی مردم عزیز ایران بوده، اما دستاورد‌ها و برکاتی برای کشور به همراه داشته که هم‌اینک در گام دوم انقلاب به دنبال احیا و تقویت آن ارزش‌ها هستیم.

کد خبر: ۳۶۱۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰ - 15September 2019

گروه استان‌های دفاع‌پرس- محمدامین میربلوچ‌زهی؛ هشت سال جنگ تحمیلی و د
دو سه برگ از تاریخ گذشته خودم:
عید نوروز سال 58 به دعوت یکی از دوستان به مسجد قالیچیلر تبریز واقع در کوی چوستدوزان (البته مسجد کوچکی که در جنب آن مسجد بود) به جلسه سخنرانی مقصود کهنه چی (مقصود فراستخواه فعلی و از افساد طلبان بنام)رفتم 18 ساله و بر خلاف بیشتر هم سن و سالهای خودم دیپلم بودم آقای کهنه چی در خصوص لیبرالیسم،سوسیالیسم و کمونیسم مطالبی را گفتند هر سه عبارت برایم ناآشنا بودند مفهوم آنها را جویا شدم یک جواب نامتعارف برایم داد و بیشتر منظ

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.
 با پای گذاردن در دایره معنویت
 بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- پاسخ به مقاله –اقای محمد السلمی- فرصت طلایی- رژیم ایران برا ی تغیر رفتار – این امریکابود که مداوم از اغازانقلاب بدنبال  بوجود اوردن یک استراتژی فشار حداکثری رابه اجرا گذاشت- وتصور میکرد که  برخلاف مشروعیت عقلی  سازمانها بین المللی بود وتصور میکرد که راه رابرایران بسته استولی بلطف خداوند منان انها عقب نشینی کردند وایران پیشرفت کرد درست مانند داستان رسول اکرم صلواته الله علیه واله والسلم—کورنا و
قسمت سوم/
امیر سرتیپ‌ خلبان ناصر ایزدی فر: نبود همبستگی در ارتشهای جهان٬ نبود رهبری روحانیت است
 به گزارش پرس نیوز٬ امیر سرتیپ خلبان ایزدی فر در کفت و گو با پرس نیوز گفت: روایت است در دوران پیامبر٬ امت با ازردگی حضور ایشان رفتند و عرض کردند یا رسول الله چرا خداوند قادر متعال که شما به پرستش دعوت میفرمایید٬ همه انسان های بد را نابود نمی کند که ما از شرشان خلاص شویم که فرمودند بعد جوابش را خواهید گرفت که ایشان به غار حرا رفتند و گریه و ندبه با خ
قسمت سوم/
امیر سرتیپ‌ خلبان ناصر ایزدی فر: نبود همبستگی در ارتشهای جهان٬ نبود رهبری روحانیت است

امیر سرتیپ خلبان ایزدی فر در گفت و گو با پرس نیوز گفت: روایت است در دوران پیامبر٬ امت با ازردگی حضور ایشان رفتند و عرض کردند یا رسول الله چرا خداوند قادر متعال که شما به پرستش دعوت میفرمایید٬ همه انسان های بد را نابود نمی کند که ما از شرشان خلاص شویم که فرمودند بعد جوابش را خواهید گرفت که ایشان به غار حرا رفتند گریه و ندبه با خداوند که پروردگارا

امیر سرتیپ خلبان ایزدی فر در گفت و گو با مرکز پژوهش و تحقیقات گفت: روایت است در دوران پیامبر٬ امت با ازردگی حضور ایشان رفتند و عرض کردند یا رسول الله چرا خداوند قادر متعال که شما به پرستش دعوت میفرمایید٬ همه انسان های بد را نابود نمی کند که ما از شرشان خلاص شویم که فرمودند بعد جوابش را خواهید گرفت که ایشان به غار حرا رفتند گریه و ندبه با خداوند که پرو

امیر سرتیپ خلبان ایزدی فر در گفت و گو با مرکز پژوهش و تحقیقات گفت: روایت است در دوران پیامبر٬ امت با ازردگی حضور ایشان رفتند و عرض کردند یا رسول الله چرا خداوند قادر متعال که شما به پرستش دعوت میفرمایید٬ همه انسان های بد را نابود نمی کند که ما از شرشان خلاص شویم که فرمودند بعد جوابش را خواهید گرفت که ایشان به غار حرا رفتند گریه و ندبه با خداوند که پرو
دل به دنیا در نبندد هوشیار
ای که دستت می‌رسد کاری بکن
پیش از آن کاز تو نیاید هیچ کار

اینکه در شهنامه‌ها آورده‌اند
رستم و رویینه‌تن اسفندیار

تا بدانند این خداوندان ملک
کز بسی خلق است دنیا یادگار

این همه رفتند و مای شوخ چشم
هیچ نگرفتیم از ایشان اعتبار

ای که وقتی نطفه بودی بی‌خبر
وقت دیگر طفل بودی شیرخوار

مدتی بالا گرفتی تا بلوغ
سرو بالایی شدی سیمین عذار

همچنین تا مرد نام‌آور شدی
فارس میدان و صید و کارزار

آنچه دیدی بر قرار خود نماند
واین
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛
شهید علی شاه سنایی متولد ۱۳۶۴ از نیروهای لشکر ۱۴ امام حسین علیه السلام
بود که به صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم عقیله‌ بنی هاشم عازم سوریه شد و
به شهادت رسید. وی نهمین شهید مدافع حرم از خطه شهید پرور اصفهان بود که
در دفاع از حرم حضرت زینب (س) آسمانی شد. در ادامه متن کامل وصیت نامه
دلنشین این شهید والا مقام را خواهید خواند که آن را با این عبارت «شهادت
لباس تک سایزی است که ما باید با اعمال و رفتار
عبور از «جنگ یک وجبی» یا شهدا برای چه آینده‌ای جنگیدند؟

نگاهی به خاکریزهای دفاع مقدس امروز

1. بیست سال از پایان جنگ گذشته است.
کسانی که دوسال بعد از جنگ بدنیا آمده‌اند امسال وارد دانشگاه شده‌اند و عمده جمعیت کشور کسانی هستند که بعد از والفجر8 بدنیا آمده اند  .

2. حداقل دویست و پنجاه هزار شهید جان خود را در دفاع مقدس فدا کردند .
اگرنه برای هر شهید که برای هر ده شهید کتابی منتشر شده بود بیست وپنج هزار عنوان کتاب بخش کوچکی از کتابخانه‌های
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت
 1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش- دریافت کد

حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای:
باید یاد حقیقت و خاطره‌ی شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.1368/06/29
 حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای:
می‌خواهند یاد شهدا احیا نشود، نگذارید... 1397/12/06
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش
 1.76 مگابایت

امام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

شهید مدافع حرم شهید محمد مرادی
شهید محمد مرادی در تاریخ 59/6/27در شهرضا متولد شد ودرتاریخ 95/5/10در شهر حلب سوریه به ف
شهید سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می‌شود. این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد و همواره نگاهش به افق نگاه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی دوخته بود.در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در راه او شربت شهادت نوشی
شهید سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می‌شود. این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد و همواره نگاهش به افق نگاه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی دوخته بود.در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در راه او شربت شهادت نوشی
 1.76 مگابایت

امام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

دانشجوی پاسدار شهید احسان الله قاسمیه
دانشجوی پاسدار شهید احسان الله قاسمیه
در سال 1336 در کاشان چشم به جهان گشو
فصل دوم  اقسام عدالت
بدان که عدالت بر سه قسم است:
اول: آنکه میان بندگان و خالق ایشان است و بیان آن این است که دانستى عدالت عبارت است از عمل به مساوات به قدر امکان و چون دانستى که حق - سبحانه و تعالى - بخشنده حیات و عطا کننده جمیع کمالات است، آنچه هر زنده به آن محتاج،از او آماده و خوان نعمت و احسان و روزى از براى هر کسى نهاده، آنچه از نعمتهاى بیکران او هر ساعتى مى رسد زبانها از تعداد آن عاجز و آنچه از عطاهاى بى پایانش هر لحظه حاصل مى شود، از حد و حصر
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر
یعقوب لیث صفاری
«248 - 265 ق / 862 - 879 م»
آغاز قدرت گیری یعقوب
یعقوب، فرزند لیث، رویگر زاده‏ای سیستانی، از اهل قریه قونین؟ بود که در جوانی به همراه برادرانش: عمرو و علی، در عیاریها و شبگردیهای شهر شرکت می‏جست.در روزگار یعقوب و به ویژه در زادگاهش سیستان؛ که خاطره پهلوانیهای خاندان زال و سام نریمان در اذهان مردم هنتوز زنده بود، خاطر رویگر زاده جوان و عیار پیشه، که متأثر از قصه‏های رستم و جنگجوییهای پهلوانی‏اش بود، از همان ایام جوانی، پتک و چکش ر
دوستی می گفت اگر به من می دادند امور را طور دیگری اداره می کردم . 
تمرکزم را می گذاشتم روی کشورم .  و یک مشی پاکیزه منزه ار ایدءولوژی برای رشد و پیشرفت و تکنولوژی برای کشورم در پیش می گرفتم عین ژاپن بعد از جنگ جهانی که وقتی آمریکا با بمب اتم نشاندش سر جای خودش واقعا نشست سر جای خودش و دیگر دنبال موشکی هم نرفت و عوضش به قله پیشرفت رسید!
این دوست معتقد بود که سبب اصلی درجازدگی و درماندگی کشور ایده هایی مثل دفاع از حرم و دفاع از مظلومان فلسطینی است
به گزارش خبرنگار گروه اندیشه خبرگزاری شبستان، ماه شعبان المعظم به عنوان دیباچه ورود به ضیافت الله ویژگی هایی دارد که با توجه به آنها و تلاش برای استفاده حداکثری از آنها می توان سبکی جدید از زندگی را رقم زد. در بررسی این ویژگی ها و راه بهره گیری از آنها با حجت الاسلام «عباس جعفری فراهانی» دبیر شورای کتاب مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت وگویی داشته ایم که در ادامه مشروح آن تقدیم حضورتان می شود:
ماه شعبان المعظم به عنوان ماه پیامبر ختمی مرتبت(ص) چه ف
ای خـوشا روزی کـــه معشوق را مهمان کنیم             دیده از روی نگــارینش نگارستان کنیم
  گر ز داغ هجر او دردی است در دل های ما           ز آفتاب روی او آن درد را درمان کنیم
یا ایتهاالنفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیتا مرضیه;(قرآن مجید)
سلام بر امام بزرگوارم،رهبرم مرد جماران،سلام بر امتم امت حزب الله،آه ای انسان ها هرگز از یاد نبرده ام سالیان دراز جهل و جهالت را،پس اگر ناقوس مرگ جلادان با ریختن خون من به نابودی می گراید و اگر تداوم خط انبیاء
بسم الله الرحمن الرحیم      وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِنْ دُونِهِمْ لَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ یَعْلَمُهُمْ ۚ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَیْءٍ فِی سَبِیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیْکُمْ وَأَنْتُمْ لَا تُظْلَمُونَ       لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ       أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ الَّذِی لَا إ
دنیا امروزه نیاز به قدرت مانع شونده دارد. قدرتی که بتواند مانع تجاوز آمریکا به عراق شود، و مانع از تجاوز ترکیه به سوریه و اسرائیل به غزه.  این امر نیازی به تعریف جدید از مرزها ندارد، و شاید مرزبندی نیاز نباشد. باید اجازه داشته باشد هرجا، آمریکا می رود به دنبالش رفته، آنها را بیرون اندازد. اگر هند به کشمیر تجاوز می کند، یا روسیه به اکراین هیچ فرقی برای او نداشته باشد. واین امر بسیار ساده است. زیرا که آمریکا با کمترین نیرو، وارد عراق شده یا ترکی
بی لیاقتی آل سعود باعث شد، تا خداوند به خشم اید و مراسم را به کربلا منتقل کند! زائران 30میلیونی که با بی عرضگی حاکمان عربستان، نمی توانند به مکه، یا در بقیع به زیارت ائمه بروند، راهشان را به سوی کربلا بردند. تا در فاصله بین الحرمین سعی و صفا را انجام دهند و قربانی و بیتوته کنند! در صحرای نجف، به شیاطین قاسطین و مارقین و ناکثین، سنگ بزنند. با لباس سیاه، به احرام: محرم در می ایند و  با شوق رکن یمانی، به سنگهای آستان امام حسین ع بوسه می زنند: که شهاد
بر خلاف آنچه که شب‌پرستان زمانه برنامه‌ریزی کرده بودند، ما 40 ساله شدیم و از این بابت خدا را شاکریم. واقعیتش را بخواهید نمی‌دانم چه سری در عدد 40 نهفته است که آن را متمایز می‌کند. اما می‌دانم 40 سالگی را زمان پختگی یک آدم می‌دانند؛ حضرت موسی (ع) 40 شب به کوه طور رفتند؛ برای آنان که دستشان از دنیا کوتاه شده، چهلم می‌گیریم؛ زیارت اربعین که چهلمین روز شهادت سیدالشهداست، از نشانه‌های مومن است. و البته از همه مهم‌تر آنکه در روایات‌مان وارد شده ا

شهید تقی کریمی
دیده‌بان

فرزند: اکبرقلی
متولد: 1347 مبارکه
محل شهادت: سردشت (عملیات نصر5)
تاریخ شهادت: 1/6/1366
محل خاک‌سپاری: مبارکه ـ ایمان‌شهر
زندگی نامه
تقی در دامان پاک خانواده‌ای متدین و سخت‌کوش دیده به جهان گشود. از کودکی دارای فطرتی توحیدی و روحی پاک و پرتکاپو و بی‌آلایش بود. نماز و دعاهای طولانی و خاشعانه می‌خواند. از یاد خدا هیچگاه غافل نبود و خدا را در سرتاسر زندگیش در نظر داشت و نوجوانی خوش برخورد و خوش اخلاق بود.
بنده خدایی برای تحقیقات رساله دکترایش در موضوع قمه‌زنی از آلمان به قم آمده بود و من هم به او کمک‌هایی می‌کردم.

در قسمت‌هایی از کار قرار شد کسی را به او معرفی کنم که طلبه باشد و اهل قمه زنی یا طرفدار آن، تا با او صحبت کند، همان موقع به صورت اتفاقی یکی از دوستانم که از طیف سنتی حوزه بود و احتمال می‌دادم با جماعت قمه زن هم‌ ارتباط داشته باشد را در کتاب‌خانه دیدم و به او گفتم فلانی طلبه‌ای که اهل قمه زدن باشد یا طرفدار آن و بتواند در مورد چرا

چهل روز پیش نوشتم: دل صبورتر که شد برایت می‌نویسم سردار. نمیدانم دل صبورتر شده است یا نه، ولی می‌دانم چهل روز پیش اگر دست بقلم می‌بردم مرکب درون خودنویسم طغیان میکرد، جایی که میخواستم تحلیل بنویسم بغض میکرد، جایی که بغض داشت نهیب میزد باید محکم باشی. چهل روز گذشت از داغت ذره ای کم نشده فقط بجای اینکه سر بمحمل بکوبیم زیر آفتاب می‌نشینیم اجازه میدیم مرکب بدون اینکه جوش بیاورد، گرم و روان باشد تا برایت بنویسد.

در این متن خیلی مختصر می‌خوا

روز 13 آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشتند. در روز 13 آبان 1343، مأموران رژیم شاه، حضرت امام خمینی(ره) را در قم دستگیر و به دستور آمریکا، به ترکیه تبعید کردند. در روز 13 آبان 1357، دانش آموزان تهرانی در اعتراض به دخالت های آمریکا در ایران، راه پیمایی کردند، ولی دژخیمان رژیم شاه، به آنان حمله کرد و آنان را به خاک و خون کشید. در روز 13 آبان 1358، دانشجویان مسلمان پیرو خ
بنام خدا
نقش امام علی در فتح ایران
1- آیا امام علی (ع) در زمان آن سه نفر از نظر نظامی (به عنوان فرمانده) به آنها کمک می کردند؟ دیگر ائمه و یا فرزندان آن امام چطور؟
2- آیا در فتح ایران امام علی و یا فرزندانشان حضور داشتند؟
3- آیا صحت دارد در حمله اعراب به دزفول و شوشتر زنان آن مناطق جهت طرد آنها اقدام به عریان شدن نمودند ولی امام علی منصرف شدند ولی آن دومی اقدام به حمله نمود. این تفکر در اعراب خوزستان در مواجه با دزفولیها بیان می شود.
نمی‏توان چنین سخ
عبور از «جنگ یک وجبی» یا شهدا برای چه آینده‌ای جنگیدند؟

نگاهی به خاکریزهای دفاع مقدس امروز

1. بیست سال از پایان جنگ گذشته است.
کسانی که دوسال بعد از جنگ بدنیا آمده‌اند امسال وارد دانشگاه شده‌اند و عمده جمعیت کشور کسانی هستند که بعد از والفجر8 بدنیا آمده اند  .

2. حداقل دویست و پنجاه هزار شهید جان خود را در دفاع مقدس فدا کردند .
اگرنه برای هر شهید که برای هر ده شهید کتابی منتشر شده بود بیست وپنج هزار عنوان کتاب بخش کوچکی از کتابخانه‌های
✅ اگر هویت
انقلاب و مُوقِف خود در تاریخ را نشناسیم، طرح امامین انقلاب را نشناسیم، نخواهیم
توانست در نصرت امام خود در پیش‌برد انقلاب به سوی خواستگاه و هویت اساسی آن، گامی
برداریم.
✅ مرحوم
"آیت‌الله حائری شیرازی" می‌فرمودند: برای حل مسائل اعتقادی و اندیشه‌ای
خود از شیوه جدول متقاطع استفاده کنید، ابتدا از یقینیات خود شروع کنید و بر اساس
آن قسمت‌های مبهم را کامل کنید.
✅ از جمله
مطالبی که امامین انقلاب مکررا و صریحا در توضیح غایت اساسی انقل

تبلیغات

محل تبلیغات شما